انتخاب سیم‌کارت ۰۹۱۲ (۳ نکته‌ی مهم)

انتخاب سیم‌کارت 0912

شاید شما هم تا الان در مرحله ی انتخاب سیم‌کارت ۰۹۱۲ هستید چون تا الان از سیم کارت‌های اعتباری استفاده می کردین و حالا به دلیل راه‌اندازی کسب‌وکار خودتان و یا برندینگ یا هر علت دیگری تصمیم به خرید و استفاده ازسیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ گرفته اید که اعتبار بالاتری دارد
این مقاله به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر سیم‌کارتی که مناسب شما هست را انتخاب کنید، پس در ادامه همراه ما باشید.
برای اولین بار که جستجو برای انتخاب سیم‌کارت ۰۹۱۲ و خرید آن می‌کنید، احتمالاً باقیمت بالا روبه‌رو می‌شوند و اگر بودجه کم‌تری داشته باشید ممکن است از خرید سیم‌کارت همراه اول دائمی نومید شوید. در صورتی که سیم کارت‌های دائمی هم باقیمت مناسب وجود داره که ما دقیقاً در اینجا سعی داریم بهترین سیم‌کارت که مناسب کار شما و بودجه‌ی شما هست را بررسی کنیم چون سیم‌کارت هم مثل خیلی از وسیله‌ها باید با توجه به کارکردی که مدنظر ما هست و بودجه ایی که داریم انتخاب شود که در این صورت بهترین انتخاب در نوع خودش را کرده‌ایم.
در آغاز مهم‌ترین پارامتر را بررسی می‌کنیم:

کد سیم‌کارت ۰۹۱۲

کد سیم‌کارت به حقیقت اولین عدد بعد از پیش‌شماره سیم‌کارت گفته می‌شود. برای مثال اگر بعد از ۰۹۱۲ عدد ۵ باشه بهش میگن سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد ۵ و به همین ترتیب کدهای دیگه‌ای که وجود داره و از عدد ۰ شروع میشه و تا ۹ ادامه داره… سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱، سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد ۲ و … تا سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد ۹ ادامه دارد.
درواقع وقتی تصمیم می‌گیریم که سیم‌کارت ۰۹۱۲ بگیریم، مثل این است که تصمیم گرفته باشیم لپ‌تاپ ایسوس بخریم. خب وقتی ما تصمیم می‌گیریم از برند ایسوس لپ‌تاپ تهیه کنیم تازه اول کار است چراکه باید با توجه به نیاز و بودجه خود، ویژگی‌های لپ‌تاپ را انتخاب کنیم. حالا کد سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ مثل تعیین یک ویژگی مهم لپ‌تاپ است.

کد سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ یک ویژگی مهم
هر کدی برای خودش یه قیمتی داره. بعضیاشون خیلی گرونن بعضیاشون ارزون‌ترن و چون در خیلی مواقع بودجه ما عامل تعیین‌کننده در خرید است پس کد نقش بزرگی در انتخاب سیم‌کارت دائم بازی می کنن.

اگر بپرسید که چه چیزی باعث میشه که یک کد گرون یا ارزون باشه؟ باید به گم که این برمی گردد می به قدمت سیم‌کارت. یعنی چی؟ یعنی هر کد سیم‌کارت دائمی که زودتر وارد بازار شده باشد، قیمت بالاتری هم دارد. و هر کدی که دیرتر عرضه‌شده باشد ارزون تر هستش.
دقیقاً به ترتیب اعداد همراه اول شروع به ارائه سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد ۱ شروع کرد و و در ادامه کدهای ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷ و ۸ رو به بازار عرضه کرد. برای همین، قیمت خط ۰۱۲ کد ۱ تا عدد ۸ رو به بالا است…
کد ۰ و ۹ چی؟ وقتی کدهای قبلی ارائه شدن و شماره‌ها تا حدودی به اتمام رسیده بودن همراه اول کد ۰ و سپس ۹ رو به بازار عرضه کرد. به خاطر همین سیم‌کارت ۰۹۱۲ ارزان شامل خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد ۰ و ۹ هستش. این هم یه ترفند که آگه دنبال سیم‌کارت ۰۹۱۲ ارزان‌قیمت هستین باید از بین این دو تا کد یکی رو انتخاب کنید.
حالا چی میشه که یکسری‌ها کد ۱ رو انتخاب می کنن که قیمت بالایی داره؟ همون طور که در بالاتر گفته شد، قیمت‌ها در رابطه‌ی مستقیم با قدمت کد هستند به همین دلیل کدی مثل کد ۱ که قدمت بیشتر و قیمت بالاتری دارد، اعتبار بالاتری هم برای صاحب سیم‌کارت به وجود می‌آورد. ومعمولا افرادی مثل سلبریتی ها تجار و… از این کد استفاده می کنن.

ولی اگر این مورد زیاد برای شما مهم نباشد باید یادآور شوم که خیلی از انتخاب کدها به احساس افراد نسبت به اون اعداد بر می‌گردد. مثلاً اگر به عددی اعتقاددارید که عدد شانش شما هست، اون رو به‌عنوان کد سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ خود انتخاب می‌کنید.
قیمت مشخصی به هر کد سیم‌کارت دائمی همراه اول ۰۹۱۲ اختصاص داد چون قیمت‌ها در نوسان هستند و با توجه به نرخ بازار معاملات سیم‌کارت، در حال کاهش و افزایش هستند. برای استعلام قیمت سیم‌کارت ۰۹۱۲ کافیه بعد از انتخاب کد، قیمت شماره‌های مختلف رو چک کنید تا متوجه بشید کف قیمت حدوداً چقدر تعیین‌شده.
برای این کار به‌راحتی می‌توانید از سایت سیمکارتیها اقدام کنید و از قیمت کدهای سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ مطلع شوید.

انتخاب وضعیت سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲

سیم‌کارت‌های دائم ۰۹۱۲ دارای سه وضعیتِ صفر (خشک، بی‌نام) و کم کارکرد (در حد صفر، زنگ خور پایین، بنام) و کارکرده (دست‌دوم، بنام) شامل می شود.

قیمت سیم‌کارت صفر مثل تمام اجناس صفر و نو قیمت بالاتری دارد و به طبع سیم کارت‌های کارکرده که احتمالاً تماس‌هایی هم دارد و ممکن است باعث آزار شما شود قیمت پایین‌تری دارد، به همین دلیل اگر شماره خاصی مدنظر شما نباشد، تنها عامل بین انتخاب صفر و کارکرده، بودجه شما است.

اگر کد ۱ و ۲ اینها مدنظر دارید و بودجه کافی برای خرید سیم‌کارت صفر رودارید و تمایل دارید هزینه کنید، خوب به‌راحتی می‌توانید خریداری کنید ولی آگه مثلاً بودجه کمتری دارید و سیم‌کارت ۰۹۱۲ کدهای بالا را می‌خواهید، میتونید نوع کم کارکرد یا کارکرده رو انتخاب کنید.

ترفند خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد بالا با بودجه کم، خرید نوع دست‌دومش هستش. خوبیه این نوع خرید نسبت به اجناس دست‌دوم این هستش که کسی متوجه نمی‌شود مه که سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ صفر تهیه نکرده‌اید.

انتخاب سیم‌کارت 0912

سیم‌کارت دائم ۰۹۱۲ رند یا معمولی

اگر درباره سیم‌کارت رند اطلاع دارید که و می‌دانیدکه به چه سیم کارتی رند گفته می شود برای انتخاب سیم‌کارت ۰۹۱۲ رند و معمولی آگاهانه عمل خواهیدگرد! فقط باید یادآور شد که هزینه‌ی بالاتری نسبت به سیم‌کارت معمولی دارد ولی اگر درباره سیم‌کارت رند چیزی زیادی نمی‌دانید، می‌توانید با مراجعه به مطلب انواع سیم‌کارت رند اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

و درنهایت می‌توانید از مشاوره سیم کارتیها بهره‌مند شوید و برای خرید انواع سیم‌کارت ۰۹۱۲ با هر کدی می‌توانید از طریق سایت سیم کارتیها به‌صورت آنلاین اقدام کنید و یا به دفتر سیم کارتیها واقع در دفتر پیشخوان دولت با مجوز شماره ۷۲۱۶۱۸۶۸ به آدرس تهران، خیابان آزادی، خ جیحون، بعد از دامپزشکی، پ ۶۲۵ مراجعه بفرمایید.
برای مشاوره تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۶۶۶۷۷۸۳۶ – تلفن: ۰۹۱۲۲۳۷۳۰۰۳ تماس بگیرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *