ملاک و معیار تشخیص خط  0912 تهران و شهرستان:

پس از شروع واگذاری سیم کارت در سطح کشور و طبقه بندی پیش شماره ها بر اساس استان و شهر و از سوی دیگر رونق گرفتن بازار خرید و فروش سیم کارت در کنار رشد عددی  واگذاری ها و اشتراک برخی از پیش شماره ها بین چند استان و شهر به ویژه استان هایی که پیش شماره های یکسانی با تهران داشتند ،کم کم  داستان خط تهران و خط شهرستان در بازار خرید و فروش شماره ها مخصوصا شماره های رند و گران قیمت تر داغ شد و طبق معمول اختلاف نطر بین فعالین صنف در خصوص نحوه ارزش گذاری روی خطوط شهرستان بالا گرفت و تبدیل به عرفی شد که هم اکنون در بازار به عنوان قانونی پذیرفته شده تلقی گردیده است.

خط 0912 تهران

تفاوت سیم کارت 0912 تهران و شهرستان چیست؟

قبلا سیم کارت های همراه اول هزینه جابجایی داشتند که این موضوع یکی از علتهای تفاوت خط تهران و شهرستان بود. اما دلیل مهم دیگر، عدم نقل و انتقال سیم کارت تهران در دفاتر پیشخوان و مراکز مخابراتی شهرستان ها و باالعکس بود.

فروش سیم کارت 0912

شماره پرونده درج شده در سند 0912:

هر سیم کارت داری پرونده ایی در مخابرات ایران است که این پرونده با یک کد 3 رقمی آغاز می شود که نشانگر استان سیم کارت شماست، شماره پرونده هر سیم کارت روی سند سیم کارت درج می شود همچنین با مراجعه به دفاتر امور مشترکین همراه اول و یا تماس با مرکز 9990 می توانید این کد را از متصدی سوال فرمایید.مهمترین شماره پرونده مربوط به استان تهران است که با 001 آغاز میشود. و اگر به غیر از آن بود خط مربوط به تهران نمیباشد.

لطفا برای تشخیص سیم کارت 0912 تهران ویدیوی آموزشی زیر را حتما مشاهده کنید:

در زیر نام برخی استان و شماره پرونده آن استان که سیم کارت 0912 متعلق به این شهرها است آورده ایم ، توجه داشته باشد که کد های زیر فقط مربوط به سیم کارت های دائمی همراه اول 0912 می باشند:

تهران

0912
شماره پرونده:۰۰۱
البرز
0912
شماره پرونده: ۰۳۲
زنجان
0912
 شماره پرونده: ۰۱۴
سمنان
0912
شماره پرونده: ۰۱۵
قزوین
0912
شماره پرونده: ۰۳۳
قم
0912
شماره پرونده: ۰۳۱
برخی ازشهرهای استان مرکزی
0912
شماره پرونده: ۰۲۱
همدان
0912
شماره پرونده: ۰۲۳

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button