سیم کارت ارزان 0912 همراه اول

وبسایت سیم کارتیها با توجه به اوضاع اقتصادی حاکم بر کشورمون قصد دارد تا سیم کارت 0912 ارزان را با بهترین شرایط به خریداران محترم ارائه دهد.

خرید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ به قیمت دولتی در وبسایت سیمکارتیها نمایندگی رسمی همراه اول و صاحب مجوز دفتر پیشخوان دولت با کد 72161868 (سیم کارت ۰۹۱۲ معمولی ارزان ترین قیمت بازار) صفر و کارکرده با امکان خرید حضوری و یا خرید آنلاین سیم کارت با ارسال رایگان و فوری (۳ ساعته در تهران و یک روزه در شهرستان ها) می باشد ، قیمت سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ در حال حاضر از 5 میلیون تومان شروع میشود .

خرید سیم کارت 0912 معمولی با کمترین قیمت

این مساله را نمی‌توان نادیده گرفت که در حال حاضر، سیم کارت ۰۹۱۲ ، دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌کارت‌ها است. داشتن یک سیم کارت ۰۹۱۲، می‌تواند به شخصیت شغلی شما کمک شایان توجهی کند. اما در عین حال، افزایش قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ باعث شده تا بسیاری از افراد، تمایل بیشتری نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری ارزان قیمت پیدا کنند. این در حالی است که شما می‌توانید یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان داشته باشید. برای داشتن سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان، لازم نیست که حتما به دنبال سیم‌کارت‌های کارکرده بروید که از تماس‌های اشتباه آن کلافه شوید. سیمکارتیها به شما عزیزان کمک می‌کند تا یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان داشته باشید و به شخصیت شغلی خود کمک کنید.

سیم کارت ارزان و اقتصادی چه معنایی می‌دهد؟

زمانی که صحبت از سیم کارت ارزان به میان می‌آید، شاید اکثر افراد تصور کنند که منظور از آن، سیم کارت اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالا باشد. اما در اینجا منظور ما از سیم کارت ارزان، یک سیم کارت ۰۹۱۲ صفر، رند و در عین حال دائمی است. خوشبختانه همراه اول مدتی است که سیم کارت‌های کد صفر و کد ۹ خود را روانه بازار کرده. این سیم کارت‌ها صفر هستند به این ترتیب شماره همراه اول شما، از همان ابتدا شماره خودتان خواهد بود و به خاطر زنگ خور‌های مداوم، کلافه نمی‌شوید.

اما خریدن یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان صفر به این راحتی نیست و باید به دنبال نمایندگی‌های معتبر همراه اولی باشید که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند. در حال حاضر، سیمکارتیها، دارای تنوع بسیار زیادی از سیم کارت‌های ۰۹۱۲ ارزان قیمت است. پس شما می‌توانید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید.

مزایای ویژه خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان چیست ؟

صرفه اقتصادی سیم کارت ارزان (قیمت پایین)

صفر و خشک بودن سیم کارت ارزان (کارنکرده)

نداشتن تفاوت اساسی در خدمات به نسبت سیم کارت های گران قیمت (تمام خدمات و امکانات کدهای دیگر را دارد)

معتبر بودن سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ با توجه به پرداخت هزینه بسیار کمتر (بسیار معتبر است)

تنوع بیشتر خط ارزان ۰۹۱۲ به لحاظ فراوانی و نوع رند (قدرت انتخاب شما بسیار بالاتر است)

مناسب بودن برای سیم کارت اولی ها (تجربه یک شروع عالی)

برای خرید آنی سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان روی لینک های زیر کلیک کنید

سیم کارت 0912 ارزان کد 9

سیم کارت 0912 کد 0


برای خرید آنلاین کلیلک کنید!!!

سیم‌کارت ارزان به چه معناست؟

وقتی از سیم‌کارت ارزان حرف می‌زنیم خیلی‌ها فکر می‌کنند که منظور ما سیم کارت‌های اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالاست، خیر منظور ما از سیم‌کارت ارزان هیچ‌یک از این سیم کارت‌ها نیست بلکه منظور ما سیم کارت‌های 0912 صفر، رند و دائمی است. مدتی است که شرکت همراه اول سیم کارت‌های 0912 را با پیش‌شماره صفر و 9 را به بازار ارائه داده است که این سیم کارت‌ها صفر می‌باشند، به‌این‌ترتیب شماره همراه اول 0912 شما از ابتدا شماره خودتان خواهد بود و به خاطر زنگ خور های بی‌رویه خسته نخواهید شد.

سیم کارت 0912 ارزان
توجه داشته باشید که خرید سیم‌کارت 0912 ارزان و صفر به همین آسونی نیست و باید به دنبال نمایندگی‌های معتبر همراه اولی باشید که این‌گونه خدمات را ارائه می‌دهند.

سیم‌کارت‌های 0912 کارکرده ارزان

سیم‌کارت‌ها ازنظر میزان کارکرد آنها به دو دسته تقسیم می‌شوند، سیم کارت‌های صفر و سیم کارت‌های کارکرده ولی دراین‌بین سیم کارت‌های کار کرده‌ای وجود دارد که مدت زیادی خاموش بوده‌اند و تماس‌های زیادی ندارند، به این نوع سیم کارت‌ها سیم‌کارت کارکرده در حد صفر و یا کم کارکرد گفته می‌شود. به‌طور مثال فرض کنید شما یک سیم‌کارت برای شخصی که زنگ خور زیادی ندارد خریداری کرده‌اید و این سیم‌کارت مدت زیادی خاموش بوده به این سیم‌کارت‌ها در حد صفر گفته می‌شود.

علت ارزان‌قیمت بودن برخی از سیم‌کارت‌های 0912 چیست؟

یکی از دلایلی که بیشتر مردم به سیم‌کارت‌های اعتباری ارزان‌قیمت رو آوردند افزایش قیمت سیم‌کارت‌های 0912 می‌باشد. اما شما به‌راحتی می‌توانید یک سیم‌کارت 0912 دائمی ارزان‌قیمت داشته باشید، سیم کارت‌هایی با کد 0 و 9 در حال حاضر ارزان‌ترین سیم کارت‌های 0912 شرکت همراه اول هستند. از مزایای این سیم کارت‌ها می‌توان به ارزان بودن و صفر بودن این سیم کارت‌ها اشاره کرد. باید به این نکته توجه داشته باشید که سیم‌کارت‌های 0912 با کد 0 و 9 ازلحاظ آنتن دهی و خدمات هیچ تفاوتی با سایر سیم‌کارت‌های همراه اول ندارد.

در قیمت‌گذاری سیم‌کارت‌های 0912 شرکت همراه اول روش‌ها و نام‌های جالبی به‌کار گرفته می‌شود. در قیمت‌گذاری‌ها معمولاً به نکاتی درباره سیم‌کارت توجه می‌کنند، مثل کد سیم‌کارت (پیش‌شماره‌ها که از کد 1 تا کد 0 هستند) ، میزان رند بودن شماره سیم‌کارت و… . باید توجه داشته باشید که با به‌پایان رسیدن عرضه هر یک از کدها قیمت سیم‌کارت‌ها افزایش خواهد یافت که این خود می‌تواند یک سرمایه‌گذاری نیز محسوب شود.

سیم کارت 0912 ارزان
خرید سیم‌کارت‌های 0912 ارزان‌قیمت چه مزایایی دارد؟

1_ ازنظر اقتصادی به‌صرفه خواهد بود (قیمت پایین‌تر نسبت به سایر سیم‌کارت‌ها)

2_ صفر بودن سیم‌کارت‌ها (کارنکرده و دسته اول)

3_ هیچ‌گونه تفاوتی در نوع آنتن دهی و ارائه خدمات با سایر سیم‌کارت‌های گران‌قیمت. (در تمامی کدها ارائه خدمات به‌صورت یکسان انجام می‌پذیرد)

4_ دارای اعتبار بودن سیم‌کارت‌های ارزان 0912 با توجه به پرداخت هزینه‌های بسیارکم این مدل سیم‌کارت‌ها.

5_ بیشترین تنوع ازنظر فراوانی و نوع رند بودن سیم‌کارت‌های ارزان 0912 (قدرت انتخاب شمارا در این سیم‌کارت‌ها بالا می‌برد)

6_ مناسب بود برای سیم‌کارت اولی‌ها.

چه عواملی بر روی قیمت خریدوفروش سیم‌کارت‌های 0912 تأثیر گذار است؟

چندین عامل وجود دارد که بر روی قیمت سیم کارت‌های 0912 تأثیر چشم‌گیری دارند. اولین عامل نوع پشتیبانی و گستردگی اپراتورهای همراه اول موردتوجه قرار خواهد گرفت، همین دلیل باعث می‌شود تا شرکت‌های فعال در این زمینه برای رقابت با شرکت همراه اول تلاش بیشتری کنند و خدمات و پشتیبانی بیشتر و بهتری نسبت به یک دیگر ارائه دهند.

یکی دیگر از عوامل نوع سیم‌کارت است که بر قیمتان تأثیر خواهد گذاشت.شماره‌های اعتباری نسبت به سیم کارت‌های دائمی قیمت کمتری خواهند داشت. از دیگر عوامل تأثیر گذار بر روی قیمت می‌توان رند بودن و یا معمولی بودن شماره آن سیم‌کارت نام برد، آنچه مسلم است قیمت سیم‌کارت‌ها با شماره رند بالاتر از سیم‌کارت‌های معمولی خواهد بود.

معایب سیم‌کارت‌های ارزان کارکرده

بیشترین مشکل کاربران سیم‌کارت‌های ارزان کارکرده بالا بودن تعداد زنگ خور و دریافت پیامک‌های بالاست. حتی وقتی با آن شماره وارد شبکه‌های مجازی می‌شوید ممکن است افرادی به‌صورت غیرعمدی برای شما مزاحمت ایجاد کنند زیرا که فکر می‌کنند این خط همچنان برای مالک قبلی است.

با گفتن معایب این سیم‌کارت‌ها قصد نداریم شمارا از خرید سیم‌کارت‌های کارکرده ارزان پشیمان کنیم، همان‌طور که از خوبی این سیم‌کارت‌ها گفتیم لازم دانستیم تا درباره معایب آنها نیز شمارا باخبر سازیم.

یکی از بهترین راه‌کارها برای خرید سیم‌کارت‌های 0912، خرید این سیم‌کارت‌ها از شهرستان‌ها است

شاید تعجب کرده باشید از شنید این جمله اما باید بدانید که سیم کارت‌های 0912 تنها در تهران خریدوفروش نمی‌شوند بلکه شهرستان‌ها نیز معاملات سیم کارت‌های 0912 ارزان نیز انجام می‌شود. استان‌هایی که سیم‌کارت 0912 در آنها خرید فروش می‌شود، استان قزوین، قم، زنجان، سمنان و البرز و …. می‌توان نام برد. که می‌توان در این استان‌ها نیز به دنباله سیم‌کارت ارزان‌قیمت بگردیم. برای تشخیص این‌که سیم‌کارت برای کدام استان است چندراه کار وجود دارد. یکی از این روش‌ها پیش‌شماره سیم‌کارت است (چهار رقم اول شماره مانند 0912) که برای تهران است. دومین مورد سر شماره (3 شماره اول بعد از پیش‌شماره) تعین کننده محل پرونده سیم‌کارت هستند به‌طور مثال شماره پرونده سیم‌کارت 09122320000، عدد 232 هست که این سر شماره به استان سمان تعلق دارد.

امیدواریم با این مقاله و راهنمایی‌هایی که در اختیار شما قراردادیم بتوانید سیم‌کارت 0912 ارزان خود را به‌راحتی تهیه و مورداستفاده قرار دهید.

4 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها