نحوه فعالسازی اینترنت همراه اول:

قبل از خرید بسته اینترنت همراه اول با شماره گیری کد #231*10* از فعال بودن اینترنت سیم کارت خود اطمینان پیدا کنید.با گرفتن این کد دستوری و زدن کلید OK در صورتی که اینترنت سیم کارت همراه اول شما فعال نباشد آن را بعد از چند دقیقه با ارسال پیامک فعال میکند. و در صورتی که اینترنت خط شما از قبل فعال باشد به شما اعلام میکند که کاربر گرامی اینترنت سیم کارت شما از قبل فعال میباشد.

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول :

مشترکین همراه اول برای خرید بسته اینترنت پرسرعت نوترینو میتوانند با شماره گیرید کد دستوری #100* به آسانی بسته اینترینت همراه اول مورد نظر خود را که دارای تنوع بسیار است را انتخاب کنند.

تشریح گزینه های کد دستوری #100*:

بعد از شماره گیری این کد تعداد 8 گزینه مختلف برای شما نمایش داده میشود که البته به تربیب نیستند. در اینجا به بررسی عملکرد هر گزینه میپردازیم:

1- با ارسال عدد 0 در این مرحله در صورتی که از قبل بسته ای خریداری کرده باشید میتوانید اطلاعات کامل بسته به طور مثال تاریخ شروع بسته ، تاریخ پایان بسته ، مقدار حجم بسته و همچنین اطلاعات بسته خریداری شده را از طریق پیامکی که برای شما ارسال میشود دریافت کنید.

2- در صورتی که عدد 1 را در این مرحله ارسال کنید میتوانید بسته آلفا که از سرعت پایینی برخوردار است را خریداری کنید.البته از مزیت این بسته میتوان به ارزان بودن آن اشاره کرد.

3- در صورتی که عدد 2 را ارسال کنید میتوانید بسته های آلفا+ را که از سرعت بسیار بالا برخوردار است خریداری کنید و از اینترنت نوترینو استفاده کنید.

ادامه مراحل فعالسازی بسته اینترنت همراه اول:

بعد از انتخاب این گزینه میتوانید مدت زمانی که میخواهید از بسته استفاده کنید را مشخص کنید.به طور مثال یکروزه یا یکماه و …

در مرحله بعد باید حجم مورد نیازتان را انتخاب کنید که پیشنهاد سیم کارتیها به شما بسته 12 هزار تومانی یکماهه میباشد که بسیار مناسب است.

4- با ارسال عدد 5 میتوانید از بسته خوشامد همراه اول استفاده کنید. البته این طرح برای مشترکینی که تازه به همراه اول پیوسته اند قابل فعالسازی میباشد.

5- با ارسال عدد 6 بسته اینترنت پاک را برای خود فعال میکنید.

6- در صورتی که عدد 7 را در این مرحله وارد کنید میتوانید با نیترو اینترنت خود را تقویت کنید.

7 – با وارد کردن عدد 8 میتوانید از تمدید خودکار بسته اینترنت جلو گیری کنید. این بخش از مهمترین قسمت های این کد دستوری میباشد. زیرا بسیاری از مشترکین از قبض های با مبلغ بالا شکایت دارند که عمده دلیل آن تمدید خودکار بسته های اینترنت همراه اول میباشد که شاید از آن بی خبر باشید.

8 – در ضمن با ارسال عدد 9 میتوانید از راهنمای فعالسازی بسته های همراه اول از طریق پیامک مطلع شوید.

نکته ای برای خرید بسته اینترنت همراه اول :

لازم به ذکر است که تمامی مراحل وارد کردن اعداد مربوط به هر گزینه را باید در حالتی که کیبورد تلفن همراهتان بر روی زبان انگلیسی هست انجام دهید.در غیر اینصورت با ارور مواجه خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button