معرفی کوتاهی از سرویس تماس بان همراه اول :

سرویس تماس بان همراه اول :

حتما برای شما هم پیش آمده که در مواقعی گوشی موبایلتان در دسترس نباشد و یا اینکه شارژ تمام کنید و گوشی شما خاموش شود و یا حتی خودتان بنا به دلایلی آن را از دسترس خارج کرده باشید. دراین جور مواقع نگرانی اصلی شما اطلاع از تماس هایی است که در طول این مدت با شما گرفته شده است.

همراه اول برای این مشکل یک راه حل ساده قرار داده است و آن نیز سرویس تماس بان میباشد. با فعالسازی این سرویس همه مشترکین سیم کارت های همراه اول میتوانند از تماس های از دست رفته خود از طریق پیامکی که از سوی همراه اول ارسال میشود اطلاع پیدا کنند.

نحوه فعالسازی سرویس تماس بان همراه اول:

برای فعالسازی این خدمت مشترکین سیم کارت های دایمی و اعتباری همراه اول میتوانند با ارسال عدد یک لاتین از طریق پیامک به شماره سامانه 9914 از این سرویس استفاده کنند.

نحوه اطلاع از تماس های از دست رفته :

نحوه عملکرد این سرویس به این صورت است که وقتی گوشی شما در دسترس قرار میگیرد بعد از گذشت چند دقیقه پیامکی حاوی تماس های از دست رفته شما به همراه تاریخ و ساعت دقیق تماس و همچنین شماره ای که موفق به برقراری ارتباط با شما را نداشته است ارسال میگردد.

همراه اول

لازم به ذکر است که فعالسازی و استفاده از این سرویس کاملا رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای از شما کسر نخواهد شد.

نحوه غیر فعالسازی سرویس تماس بان همراه اول :

برای غیر فعالسازی تماس بان کافی است تا عدد 5 لاتین را به شماره 9914 از طریق پیامک ارسال کنید تا این خدمت برای شما غیر فعال شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت همراه اول مراجعه کنید.

در اینجا یک ویدیو آموزشی برای فعالسازی و غیر فعالسازی این سرویس براتون تهیه کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مشاهده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس سریع