وام سیم‌کارت 

بیشتر ما مردم برای زندگی خود برنامه‌ریزی‌هایی می‌کنیم تا طبق اون برنامه به اهدافی که داریم برسیم، و بیشتر اوقات به دلیل یک سری شرایط بی‌ثبات اون برنامه‌ریزی اون طور که باید پیش نمیره. به طور مثال می‌خواهیم یک سیم‌کارت 0912 همراه اول خریداری کنیم برنامه‌ریزی می‌کنیم و یک مبلغی رو برای اون کار در نظر می‌گیرم اما شاید تا موقعی که ما به اون هدف برسیم قیمت سیم‌کارت افزایش پیدا کنه و یا عوامل دیگه ای باعث بشه ما از هدفمان عقب بمونیم. ما امروز در این مقاله می‌خواهیم به شما راهنمایی کنیم تا با برنامه‌ریزی بهتر و راحت‌تر به هدف خرید کالای مورد نظرتون دست پیدا کنید
یکی از این راه‌ها دریافت تسهیلات فوری روی سیم‌کارت هست که در ادامه به‌طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد که وام سیم کارت دقیقا چیست؟
تمامی مشترکین همراه اول 0912 که ارزش مالی سیم‌کارت آنها از 50 میلیون تومان بیشتر باشد واجد شرایط اخذ وام سیم‌کارت هستند و می‌توانند به مقدار 80% ارزش سیم‌کارت خود را وام با باز پرداخت 4 الی 8 ماهه دریافت کنند.در ادامه از مزایای وام‌های سیم‌کارت 0912 همراه اول برای شما عزیزان خواهیم گفت.

وام سیم‌کارت

وام سیم‌کارت ۰۹۱۲ در کمتر از یک ساعت

وام سیم‌کارت راحترین و سریع ترین وام فوری در ایران می باشد که مالک خط همراه اول 0912 تنها با در رهن گذاشتن سند خط موبایل خود بدون چک و سفته و ضامن سریعا و در کمترین زمان ممکن وام فوری خط موبایل خود را دریافت می نماید.

اولین سؤالی که معمولاً به ذهن هر شخصی شاید بیاید این است که وام سیم‌کارت چیست؟ در ادامه برای شما خواهیم گفت که وام سیم‌کارت نوعی از تسهیلات است که شما برای خرید سیم‌کارت می‌توانید از آن استفاده کنید به این صورت که، شما نسبت به ارزش سیم‌کارت خود می‌توانید تا 90% ارزش سیم‌کارت خود را تسهیلات دریافت کنید. این تسهیلات می‌تواند با بازپرداخت 4 ماهه الی یک ساله، با بهره بسیارکم باشد. به این نکته توجه داشته باشید که سیم کارت‌های 0912 دائمی واجد شرایط دریافت تسهیلات خرید سیم‌کارت هستند. معمولاً وام‌های سیم‌کارت نسبت به رندی و پس شماره‌های سیم‌کارت و ارزش قیمتان ها تعیین می‌شوند. در کنار این قیمت‌گذاری می‌توانید نسبت به نیاز خو نیز این وام را تعیین کنید شاید در برخی موارد نیاز شما کمتر از سطح ارائه این تسهیلات باشد.

سیمکارتیها با بیش از 15 سال سابقه به دارندگان خط تلفن همراه اول (سيم كارت خط 0912 تهران)،وام سیم کارت یا وام خرید خط به میزان 80 درصد ارزش قیمت سیم کارت را به عنوان وام سیم کارت همراه اول به شرح زير تسهیلات اعطا مي‌نمايد:

وام خط موبایل 912 با کد 1  حداقل  از  مبلغ 30 میلیون تومان به بالا

وام خط موبایل 912 با کد 2درحال حاضر انجام نمیشود

وام خط موبایل 912 با کد 3در حال حاضر انجام نمیشود

وام خط موبایل 912 با کد 4در حال حاضر انجام نمیشود 

مدت زمان بازپرداخت تسهيلات (وام موبایل) 4 تا 8 ماه مي‌باشد.

مراحل دریافت وام خط موبایل به شرح زیر می‌باشد:

_ تماس با کارشناس واحد قیمت‌گذاری سیم‌کارت

_ سؤالاتی در جهت اماده‌سازی مدارک موردنیاز برای اخذ وام سیم‌کارت

_ تعیین وقت قبلی برای مراجعه به دفتر برای دریافت تسهیلات

_آماده‌سازی مدارک و حضور در دفتر

_ انجام امور اداری و واریز مبلغ

توجه داشته باشید که برای انجام تمامی این موارد به زمان زیادی نیاز ندارید نهایتاً 30 دقیقه الی 1 ساعت زمان نیاز دارد.

 

خريد اقساطی سیم‌کارت 

 

وام سیم‌کارت چه مزایایی دارد؟

یکی از اصلی ترین مزایای دریافت این نوع تسهیلات، پرداخت سریع وام (کمتر از یکساعت) به وام‌گیرنده است. در صورت آماده بودن تمامی مدارک در کوتاه‌ترین زمان این تسهیلات پرداخت خواهد شد.
یکی دیگر از مزایای این وام این است که نیاز به هیچ‌گونه تضمینی ندارد! به‌طور مثال شما برای دریافت وام از بانک به جز مراحل زیاد و زمان بر به شخص ضامن، چک، سفته و یا سایر مدارکی برای ضمانت نیاز دارید که عملا خیلی ها از داشتن این شرایط محروم هستند.درصورتی که برای دریافت تسهیلات سیم کارت فقط با ارائه مدارک گفته‌شده و حضور مالک سیم‌کارت می‌توانید از دریافت وام سیم‌کارت بهره‌مند شوید.
از دیگر مزایای این وام این است که شما سیم‌کارتی را که با آن وام دریافت کردید نزد خود نگه می‌دارید و می‌توانید از آن استفاده کنید و هیچ کس متوجه اینکه شما روی خط خود تسهیلات دریافت کرده اید نخواهد شد.

وام سیم‌کارت به چه شماره یا خطهایی تعلق می‌گیرد؟

همیشه این سوال پیش میاید که وام سیم‌کارت به چه خط‌هایی تعلق می‌گیرد در جواب باید گفت بیشتر مواقع وام سیم‌کارت به سیم کارت‌های 0912 تعلق می‌گیرد.توجه داشته باشید به هیچ‌کدام از سیم کارت‌های اعتباری وام تعلق نخواهد گرفت. علت این امر پایین بودن ارزش قیمتی در این سیم‌کارت‌هاست.

بیشتر سیم‎‌‌کارت‌های 0912 شرکت همراه اول برای چند سال قبل بوده و ارزش بالایی برخوردار هستند ازنظر رندی شماره و قدمت، همین باارزش بودن است که باعث می‌شود هم نوعی سرمایه‌گذاری محسوب شود هم تسهیلات به این نوع سیم‌کارت‌ها تعلق بگیرد.
اما قیمت‌های سیم‌کارت‌های مختلف 0912 یا کدهای آن چه تأثیری برای دریافت تسهیلات خواهند داشت؟ به‌طور مثال ارزش مالی سیم کارت‌های 0912 با کد 1 باارزش مالی سیم کارت‌های کد 2 تفاوت بسیاری دارند و این تفاوت نیز در اخذ تسهیلات تأثیر گذار است.به طور کلی وام به خطوط با ارزش بالای 50 میلیون تومان تعلق میگیرد و این امر برای کد یک همیشگی است.

کلاهبرداری وام سیم کارت

یکی از عمده مشکلاتی که خیلی از مشتری ها بیان میکنند وام دهندگانی هستند که هیچگونه مجوز فعالیتی ندارن و اکثرا فقط با یک شماره تماس موبایل یا استفاده از دفاتر غیر قانونی و بدون مجوز از اتحادیه با تبلیغات در فضای مجازی مشغول به کار هستند و شکایت های بسیار زیادی از این افراد در حال پیگیری است.حتما زمان مراجعه به این مساله دقت داشته باشید که از کجا وام روی خط خودتونو تهیه میکنید.جایی که وام میگیرید باید علاوه بر داشتن دفتر یا مغازه مشخص دارای مجوز و تابلو فعالیت و همچنین تلفن ثابت و همراه معتبر ،مجوز از همراه اول یا اتحادیه موبایل و یا سازمان تظیم مقررات را داشته باشد.

مدارک مورد نیاز وام خط موبایل

1. روشن بودن سيم كارت مورد نظر در تلفن همراه  (فقط جهت شناسایی مالکیت شما در امور مشترکین)

2. اصل كارت ملی (یا شناسنامه جدید) متقاضی و كپی آن

3. پرداخت قبض میاندوره ( بدهی به روز ) خط مورد نظر به طور کامل در همان روز دریافت وام

4. حضور شخص مالک سیم کارت (الزامی میباشد)

5. در 6 ماهه گذشته هیچ‌گونه تغییر نام بر روی سیم‌کارت مورد نظر ثبت نشده باشد.

6. در 3 ماهه گذشته هیچ‌گونه اقدام برای تعویض سیم‌کارت (صدور المثنی سیم کارت) مورد نظر انجام نداده باشید.

وام خط رند

سیمکارتیها(نمایندگی رسمی همراه اول) به دارندگان سیم کارت خط های رند  که بالای 50 میلیون تومان قیمت داشته باشند تا سقف 80 درصد ارزش آنها وام سیم کارت یا وام خط رند اختصاص می دهد که جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران باتجربه ما تماس حاصل فرمایید.

مدت زمان دریافت وام موبایل:

با مراجعه به دفتر سیمکارتیها ( نمایندگی رسمی همراه اول و صاحب مجوز پیشخوان دولت کد 72162333) پس از بررسی مالکیت سیم کارت شما مبلغ وام درخواستی حداکثر ظرف یک ساعت به حساب شما واریز می گردد می توانید تا زمان واریز مبلغ وام به حساب شما و تعیین اقساط در دفتر ما ضمن پذیرایی تشریف داشته باشید.

سوالات متداول دریافت تسهیلات سیم کارت ۰۹۱۲ :

1-آیا غیر حضوری امکان دریافت وام هست؟

خیر درحال حاضر فقط امکان دریافت وام به صورت حضوری میسر است.

2-سود وام به چه صورتی محاسبه میشود؟

سودی که به تسهیلات واگذار شده تعلق میگیرد به صورت 3 درصد ماهانه محاسبه میشود.

3-آیا امکان شرایط کمتر از 4 ماه وجود دارد؟

خیر کمترین حالت شرایط از 4 ماه می باشد.

لازم به ذكر است كه هنگام عقد قرارداد وام سیم کارت(وام موبایل)، حضور شخص مالك سند تلفن همراه الزامي مي‌باشد.جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن   02166677836 و 02166677904 تماس بگیرید.

خريد اقساطی سیم‌کارت 

2.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خاتمی گویا
خاتمی گویا
1 سال قبل

سلام روی سیم کارت کد 2 15 میلیون میشه گرفت 09122149185

امیر علی
8 ماه قبل

سلام من خطم شمارش 09121437303 چقد وام روش میدید خط 20 سال بنام خودم بوده از اول که سیمکارت اومد خریدن

حسن زاهدی
حسن زاهدی
4 ماه قبل

سلام.چرا کد۴ وام نمیتونه بگیره؟