وام سیم‌کارت ۰۹۱۲ فوری در کمتر از یک ساعت

وام سیم‌کارت ۰۹۱۲ در کمتر از یک ساعت

وام سیم‌کارت راحترین و سریع ترین وام فوری در ایران می باشد مالک خط همراه اول تنها با در رهن گذاشتن خط موبایل خود بدون چک . سفته و ضامن سریعا وام فوری خط خود را دریافت می نماید.

سیمکارتی ها با بیش از بیست سال سابقه به دارندگان خط تلفن همراه اول (سیم کارت خط ۰۹۱۲ تهران و کرج)،وام سیم کارت یا وام خرید خط به میزان ۹۵ درصد قیمت ارزش سیم کارت را به عنوان وام سیم کارت همراه اول به شرح زیر تسهیلات اعطا می‌نماید:

وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۱  حداقل  از  ۱۵ میلیون به بالا

وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۲  ۱۰ میلیون به بالا

وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۳  ۵ میلیون به بالا

وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۴  ۳ میلیون به بالا 

 مدت زمان بازپرداخت تسهیلات (وام موبایل) ۴ تا ۱۲ ماه می‌باشد.

درصد سود تسهیلات به صورت ۲.۵ درصد بدون احتساب کارمزد به مشترکین تعلق میگیرد.

مدارک مورد نیاز وام خط موبایل

۱- اصل سند سیم کارت

۲-سیم کارت موجود در تلفن همراه  (فقط جهت شناسایی مالکیت شما در امور مشترکین)

۳ -اصل کارت ملی متقاضی و کپی آن

۴- آخرین قبض (پرداخت شده یا نشده) صورت‌حساب میان‌دوره خط موبایل برای مدت زمانی که هنوز قبضی برای آن مدت صادر نشده است

۵- حضور شخص مالک سیم کارت

وام خط رند

سیمکارتیها به دارندگان سیم کارت خط های رند به اندازه ۹۵ درصد ارزش آنها وام سیم کارت یا وام خط رند اختصاص می دهد به جهت اطلاعات بیشتر از طریق بخش ارتباط با ما، با ما تماس حاصل فرمایید.

مدت زمان بازپرداخت وام سیم کارت

*مدت زمان بازپرداخت وام سیم کارت یک تا ۱۲ ماه می‌باشد.و بنا بر تعداد پرداخت اقساط وام گیرنده مدت زمان اقساط وام قابل تمدید می باشد.

مدت زمان دریافت وام موبایل:

با مراجعه به دفتر سیمکارتیها ( نمایندگی رسمی همراه اول و صاحب مجوز پیشخوان دولت کد ۷۲۱۶۱۸۶۸ ) پس از بررسی مالکیت سیم کارت شما مبلغ وام درخواستی حداکثر ظرف نیم ساعت به حساب شما واریز می گردد می توانید تا زمان واریز مبلغ وام به حساب شما و تعیین اقساط در دفتر ما ضمن پذیرایی تشریف داشته باشید.

نوع سیم کارت های قابل پذیرش جهت دریافت وام موبایل :

نوع سیم کارت های قابل پذیرش جهت دریافت وام خط موبایل خطوط همراه اول ۰۹۱۲ با کد های ۱ و ۲ و ۳ . ۴ می باشد در صورتی که خط شما رند باشد به کد های ۵ و ۶ و ۸ و ۹ نیز وام خط موبایل تعلق می گیرد.البته در حال حاضر وام فقط به خطوط با ارزش بالای ۱۵ میلیون تعلق میگیرد.

سوالات متداول دریافت تسهیلات سیم کارت ۰۹۱۲ :

۱-آیا غیر حضوری امکان دریافت وام هست؟

خیر درحال حاضر فقط امکان دریافت وام به صورت حضوری میسر است.

۲-سود وام به چه صورتی محاسبه میشود؟

سودی که به تسهیلات واگذار شده تعلق میگیرد به صورت ۳ درصد ماهانه و یک کارمزد اولیه محاسبه میشود.

۳-آیا امکان شرایط کمتر از ۴ ماه وجود دارد؟

خیر کمترین حالت شرایط از ۴ ماه می باشد.

۴-درصورتی که قصد تسویه زودتر از موعد مقرر داشته باشم چه طور محاسبه میشود؟

اگر زودتر از ۴ ماه باشد سود ۴ ماه محاسبه میشود و بیشتر از آن به همان اندازه که گذشته محاسبه میگردد.

 لازم به ذکر است که هنگام عقد قرارداد وام سیم کارت(وام موبایل)، حضور شخص مالک سند تلفن همراه الزامی می‌باشد.جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۶۷۷۸۳۶یا ۰۲۱۶۶۶۷۷۹۰۴و ۰۲۱۶۶۶۷۷۸۶۲ تماس بگیرید.

وام سیم‌کارت

بیشتر ما مردم برای زندگی خود برنامه‌ریزی‌هایی می‌کنیم تا طبق اون برنامه به اهدافی که داریم برسیم، و بیشتر اوقات به دلیل یک سری شرایط بی‌ثبات اون برنامه‌ریزی اون طور که باید پیش نمی‌ره. به طور مثال می‌خواهیم یک سیم‌کارت ۰۹۱۲ همراه اول خریداری کنیم برنامه‌ریزی می‌کنیم و یک مبلغی رو برای اون کار در نظر می‌گیرم اما شاید تا موقعی که ما به اون هدف برسیم قیمت سیم‌کارت افزایش پیدا کنه و یا عوامل دیگه ای باعث بشه ما از هدفمان عقب بمونیم. ما امروز در این مقاله می‌خواهیم به شما راهنمایی کنیم تا با برنامه‌ریزی بهتر و راحت‌تر به هدف خرید سیم‌کارت دست پیدا کنید
یکی از این راه‌ها برای خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ همراه اول دریافت وام سیم‌کارت هست که در ادامه به‌طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد
تمامی مشترکین همراه اول ۰۹۱۲ که ارزش سیم‌کارتان ها از ۴ میلیون تومان بیشتر باشد واجد شرایط اخذ وام سیم‌کارت هستند و می‌توانند به مقدار ۹۰% ارزش سیم‌کارت خود را وام با بازپرداخت ۲۴ ماهه دریافت کنند
در ادامه از معایب و مزایای وام‌های سیم‌کارت ۰۹۱۲ همراه اول برای شما عزیزان خواهیم گفت.

وام سیم‌کارت 
وام سیم‌کارت چیست؟
چه مدارکی برای دریافت وام سیم‌کارت موردنیاز است؟
مراحل دریافت وام سیم‌کارت به چه صورت می‌باشد؟
وام سیم‌کارت از چه معایب و چه مزایایی برخوردار است؟
به چه سیم‌کارت‌هایی تسهیلات تعلق می‌گیرد؟

اولین سؤالی که معمولاً به ذهن هر شخصی شاید بیاید این است که وام سیم‌کارت چیست؟ در ادامه برای شما خواهیم گفت:

وام سیم‌کارت نوعی از تسهیلات است که شما برای خرید سیم‌کارت می‌توانید از آن استفاده کنید به این صورت که، شما نسبت به ارزش سیم‌کارت خود می‌توانید تا ۹۰% ارزش سیم‌کارت خود را تسهیلات دریافت کنید. این تسهیلات می‌تواند با بازپرداخت ۴ ماهه الی یک ساله، با بهره بسیارکم باشد. به این نکته توجه داشته باشید که سیم کارت‌های ۰۹۱۲ دائمی واجد شرایط دریافت تسهیلات خرید سیم‌کارت هستند. معمولاً وام‌های سیم‌کارت نسبت به رندی و پس شماره‌های سیم‌کارت و ارزش قیمتان ها تعیین می‌شوند. در کنار این قیمت‌گذاری می‌توانید نسبت به نیاز خو نیز این وام را تعیین کنید شاید در برخی موارد نیاز شما کمتر از سطح ارائه این تسهیلات باشد.

شرایط اعطای وام سیم‌کارت:

۱_ ارزش سیم‌کارتی که برایان تسهیلات دریافت می‌کنید باید بالای ۴ میلیون تومان باشد (توجه داشته باشید که این طرح رأی کدهای ۱ و ۲ همیشگی می‌باشد)

۲_ در ۶ ماهه گذشته هیچ‌گونه تغیر نام بر روی سیم‌کارت ثبت نشود.

۳_ در ۳ ماهه گذشته هیچ‌گونه اقدام برای تعویض سیم‌کارت انجام نداده باشید.

 

مدارک موردنیاز برای دریافت وام برای خط ۰۹۱۲ عبارت است از:

برای اخذ وام سیم‌کارت نیاز به مدارک خاصی نیست و بسیار ساده و قابل‌دسترس هستند.

همان طور که در بالاتر هم گفته شد فقط حضورت مالک سیم‌کارت با مدرک شناسایی معتبر (ترجیحاً کارت ملی) و خود سیم‌کارت و اسناد آن وسند مالکیت سیم‌کارت

مراحل دریافت تسهیلات سیم‌کارت به چه صورت است؟

برای کسب اطلاعات از نحوه مراحل دریافت تسهیلات سیم‌کارت ۰۹۱۲ همراه اول می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و سؤالات خود را بپرسید.

برای مشاوره تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۶۶۶۷۷۸۳۶ – تلفن: ۰۹۱۲۲۳۷۳۰۰۳ تماس بگیرید.

 یا با مراجعه به دفتر سیم کارتیها واقع در دفتر پیشخوان دولت با مجوز شماره ۷۲۱۶۱۸۶۸ به آدرس تهران، خیابان آزادی، خ جیحون، بعد از دامپزشکی، پ ۶۲۵ مراجعه بفرمایید.

مراحل پرداخت وام به شرح زیر می‌باشد:

_ تماس با کارشناس واحد قیمت‌گذاری سیم‌کارت

_ سؤالاتی در جهت اماده‌سازی مدارک موردنیاز برای اخذ وام سیم‌کارت

_ تعیین وقت قبلی برای مراجعه برای دریافت تسهیلات

_اماده‌سازی مدارک و حضور در دفتر

_ انجام امور اداری

توجه داشته باشید که برای انجام تمامی این موارد به زمان زیادی نیاز ندارید نهایتاً ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت زمان نیاز دارد.

وام سیم‌کارت چه مزایایی دارد؟

یکی از بهترین مزایای این نوع تسهیلات، پرداخت سریع وام به وام‌گیرنده است. در صورت آماده بودن تمامی مدارک در کوتاه‌ترین زمان این تسهیلات پرداخت خواهد شد.
یکی دیگر از مزایای این وام این است که نیاز به هیچ‌گونه تضمینی ندارد به‌طور مثال به شخص ضامن، چک، سفته و یا سایر مدارکی برای ضمانت به‌کار گرفته می‌شود. فقط با ارائه مدارک گفته‌شده و سند مالکیت سیم‌کارت می‌توانید از دریافت وام سیم‌کارت بهره‌مند شوید.
از دیگر مزایای این وام این است که شما سیم‌کارتی را که با آن وام دریافت کردید نزد خود نگه می‌دارید و می‌توانید از آن استفاده کنید.

وام سیم‌کارت به چه سیم‌کارت یا خط‌هایی تعلق می‌گیرد؟

همیشه این سوال پیش میاید که وام سیم‌کارت به چه خط‌هایی تعلق می‌گیرد در جواب باید گفت بیشتر مواقع وام سیم‌کارت به سیم کارت‌های ۰۹۱۲ تعلق می‌گیرد.
توجه داشته باشید به هیچ‌کدام از سیم کارت‌های اعتباری وام تعلق نخواهد گرفت. علت پایین بودن ارزش قیمتی در این سیم‌کارت‌هاست.

بیشتر سیم‎‌‌کارت‌های ۰۹۱۲ شرکت همراه اول برای چند سال قبل بوده و ارزش بالایی برخوردار هستند ازنظر رندی شماره و قدمت، همین باارزش بودن است که باعث می‌شود هم نوعی سرمایه‌گذاری محسوب شود هم تسهیلات به این نوع سیم‌کارت‌ها تعلق بگیرد.
اما قیمت‌های سیم‌کارت‌ها یا کدهای ان چه تأثیری برای دریافت تسهیلات خواهند داشت. به‌طور مثال ارزش مالی سیم کارت‌های ۰۹۱۲ با کد ۱ باارزش مالی سیم کارت‌های کد ۲ تفاوت بسیاری دارند و این تفاوت نیز در اخذ تسهیلات تأثیر گذار است.

۲ همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *